Dossier
Werk & bijstand
Data en bronnen rond werk & bijstand in Laren (NH.) — over thema’s heen gebundeld.
Overzicht
Mijn DossiersOpvallend
Laren (NH.) valt op door:
- Vestigingen totaal (CBS): 49 % boven het provinciaal gemiddelde van 156,4 per 1.000
- Bijstand (CBS): 36 % onder het provinciaal gemiddelde van 15 per 1.000
- AO (CBS): 35 % onder het provinciaal gemiddelde van 41,4 per 1.000
Inventarisaties
Indicatoren
Vestigingen (CBS)
2665 bedrijfsvestigingen (2025)
Bijstand (CBS)
110 personen (2025)
onder gem.: min 8,3 · gem 15 · max 38,6
WW (CBS)
120 personen (2025)
boven gem.: min 5,4 · gem 8,9 · max 13,6
AO (CBS)
310 personen (2025)
onder gem.: min 24,7 · gem 41,4 · max 65,1
Vestigingen totaal (CBS)
2665 vestigingen (2025)
boven gem.: min 89,2 · gem 156,4 · max 232,3
Vestigingen industrie (CBS)
175 vestigingen (2025)
Vestigingen overheid (CBS)
395 vestigingen (2025)
Vestigingen zakelijk (CBS)
1000 vestigingen (2025)
Inventarisaties
| Uitzendbureaus | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Laren (NH.) | 0 locaties | — |
Indicatoren
| Arbeidsmarkt (CBS) | Arbeidsmarkt & Vacatures | Gemeente Laren (NH.) | Geen data | — |
| Vestigingen (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Laren (NH.) | 2665 bedrijfsvestigingen | 2025 |
| Bijstand (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Laren (NH.) | 110 personen | 2025 |
| WW (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Laren (NH.) | 120 personen | 2025 |
| AO (CBS) | Participatie & Subsidies | Gemeente Laren (NH.) | 310 personen | 2025 |
| Vestigingen totaal (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Laren (NH.) | 2665 vestigingen | 2025 |
| Bedrijventerreinen (PDOK) | Bedrijventerreinen | Gemeente Laren (NH.) | Geen data | — |
| Vestigingen industrie (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Laren (NH.) | 175 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen overheid (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Laren (NH.) | 395 vestigingen | 2025 |
| Vestigingen zakelijk (CBS) | Bedrijven & Ondernemers | Gemeente Laren (NH.) | 1000 vestigingen | 2025 |
| Besteedbaar inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Laren (NH.) | € 219.300 | 2024 |
| Besteedbaar inkomen, mediaan (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Laren (NH.) | € 60.900 | 2024 |
| Gestandaardiseerd inkomen (CBS) | Kengetallen bestuur | Gemeente Laren (NH.) | € 154.400 | 2024 |